Gözaltı Işık Dolgusu

Her iki kişiden birinin yaşadığı bir çok kadının ve erkeğin  ortak sorunu olan göz altı çökmeleri, morlukları artık tek uygulamada çözülebilmektedir.
Hyaluronik asit vücudumuzda doğal olarak bulunur ve cildin derin tabakalarında su tutarak cildin nemliliğini sağlar. Hyaluronik asit yaş almayla birlikte azalmaya başlar. Bu nedenle cilt kurur, zayıflar ve kırışıklıklar ortaya çıkar. dünyada her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni genetik olup; alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, yatış pozisyonu (karnınızın üzerine yatmak gibi) veya uyku düzensizlikleri, bu durumu artırıcı unsurlar olarak dikkat çekmektedir.
Yani insan vücuduna tam uyumludur. Bu da ışık dolgusunu diğer tüm piyasada bulunan dolgu maddelerinden ayırmaktadır. Uygulamadan hemen sonra tek seansta bile sonuç alınan gözaltı ışık dolgusunun poli vitamin içeriğinde ise dokunun yapı taşı olan çeşitli amino asitler, antioksidan vitaminler ve enzimlerin çalışmasının düzenleyen mineraller yer almaktadır. Uygulamada kliniğimizde kanul kullanılmakta olup damar ve sinirden zengin olan bu alanda  her hangi bir morluk oluşmamaktadır.

Uygulama sonrası göz altında canlı ve parlak bir görünüm ortaya çıkmakta, bu da uygulama yapılan kişide daha canlı dinamik ve enerjik bir ifade oluşturmaktadır. Uygulama adını uygulama sonrası ortaya çıkan bu görüntüden almaktadır. Bireysel metabolizma farklılıklarına bağlı olarak gözaltı ışık dolgusunun etkisi 9 ay ile 12 ay arasında olmaktadır. Etkisi ortadan kaybolduktan sonra rahatlıkla tekrar uygulamaktadır.

Gözaltı morlukları
Gözaltı şişlikleri
Gözaltı torbaları
Gözaltı çukurlukları

Özel Trim Sağlık Polikliniği Bodrum - Tasarım Çizgi Ajans