Lazer Epilasyon

Buz Lazer ile Lazer Epilasyonda Buz Devri!
Soprano ICE

Artık orjinal ütüleme epilasyon teknolojisinin üstüne çıkan Buz Lazer ile yaz aylarında durmak yok, dört mevsim lazer epilasyon yaptırılabiliyor

Saniyede 10 atış yapan 20 Joule kadar çıkan ve başlık ucundaki soğutucusunun eksi 3 derece kadar inen rakipsiz bir teknoloji. Tedavi başlığı oldukça hafif olan Soprano ICE – BuzLazer™ Alma Lasers firmasının en yeni lazer epilasyon cihazı.

Sistemin diğer bir avantajı ise ten renginiz koyu da olsa tedaviye devam edebiliyorsunuz. Yani artık yaz aylarında da epilasyon yaptırmak mümkün. Soprano Ice, yıl boyunca uygulanabilen bir lazer sistemidir.

Lazer Epilasyon
Soprano XL

Amerika’da klinik kullanım sonuçları olarak FDA onaylı son teknoloji harikası, süper sonuç. Bronz ve zenci tene bile yapılabilen hiç bir yaralanma kabuklanma oluşmadan kılları yok eden batıklardan ilk seansta kurtarabilen bir lazer tekniğidir.

Soprano XL ütüleme lazer cihazı uzun süreli epilasyon için yaratılmış devrim niteliğinde bir ütüleme (diod) lazer sistemidir. Soprano XL safsız dünyada tek lazer cihazıdır. 810-nm dalga boyuyla epilasyon için altın standarttır. Soprano XL ütüleme lazer tekniğiyle çok hızlı ve acısız olup, her türlü kıl ve cilt tipinde rahatlıkla uygulama imkânı sağlar, ütüleme epilasyon bir devrimdir ve Soprano Lazer ise bu devrimin mimarı.

Özel Trim Sağlık Polikliniği Bodrum - Tasarım Çizgi Ajans